Příjezd

místo konání
Kurhaus Bad Hamm
Ostenallee 87 | 59071 Hamm


Příjezd autobusem a vlakem

Nejpohodlnější způsob, jak Hamm vede nepochybně přes zábradlí. Postaven v neo-barokní styl výpravní budovy s jeho prosvětlené čekací haly vítá cestující s veškerou občanskou vybaveností a servisní zázemí moderního hlavního nádraží. On byl nedávno modernizován uveden stav a je jedním z nejlepších v zemi. Poprvé přijal železniční stanice v Německu na Europa Nostra diplom za příkladnou obnovu.

Již v polovině 19. století byl významným soustružení Hamm Psát v železniční dopravě. Po dlouhou dobu zde největší seřaďovací nádraží v Evropě. Železnice byla výchozím bodem pro rychlý průmyslový rozvoj. Strůjce horník a zarámovaný Bahnhofsuhr symbolizuje úzké vazby železnice a místní hospodářství.

Dnes, kladivo je stanice rozbočovač vlak pro mezinárodní a národní ICE-vlaky a důležité osy v železniční síti mezi východ-západ a sever-jih. Jako IC a EC breakpoint Hamm má také výborné dopravní spojení autobusem a vlakem do nedalekého Münsteru, Sauerland a Porúří.

Pouze v roce 2001 přepracována Willy-Brandt-Platz s architektonicky zajímavým autobusového nádraží se stala "vizitka" od centra města.Příjezd autem
Střední a pohodlně se nachází na Kamen kříži, jste z Hamm za méně než hodinu jízdy autem v Münsteru, Sauerland, nebo v jedné z nejživějších měst Porúří. A2 (E34) a A1 (E37) spustit několik kilometrů nad Hammerstadt oblasti. Pokud jedete na dálnici A2, sjezd ,, Hamm-Uentrop ", pokud váš cíl se nachází ve východní části města. O Nejnovější pět Hammer východy "Hamm-Pelkum / Bönen" se dostanete nejkratší cestou, západní okresy Pelkum, Wiescherhöfen, Herringen a Bockum-Hovel. výstupní "Hamm" vás zavede na přímé cestě do obce Rhynern minulosti v kladiva centra. Dálnice A1 Můžete použít východy "Hamm-Bockum-Hovel" opustit nebo "Hamm-Bergkamen", z nichž oba se nacházejí v západní části města. Překračování Lippstadt pokračovat spolkových silnic B61 a B63. B63 vede od A44 přes Werl ( A445), kladivem v centru města ve směru na Münster


Přijíždějící letadlem
Blízkost tří regionálních letišť Dortmundu, Münsteru a Hamm Paderborn je také snadno dostupný letecky.

Letiště Dortmund-Wickede na východním okraji Porúří se dostanete z Hamm za půl hodiny. To se nachází na A40 (B1) nebo A44. Jednoduchý terminál, krátké vzdálenosti a časy obrátky, stejně jako 41 destinací v 13 zemích, aby letiště Dortmund do profesionálního partnera pro cestující doma iv zahraničí. Více informací na http://www.flughafen-dortmund.de/ .

Na přibližně 60 km daleko letiště Münster / Osnabrück a Paderborn také nabízejí širokou škálu destinací, pravidelných a charterových letů.

Letiště Paderborn nabízí bezplatné parkování pro dostupné dlouhodobé parkování. Více informací na www.flughafen-paderborn-lippstadt.de/ . Z Münsteru začít přímé lety do 15 zemí. Více informací na www.flughafen-fmo.de/ .

Hamm sám má vnitřní-městský sportovní přistávací plochu s leteckou školu. Přistávací plocha je schválen pro letouny do 2000 kg, vrtulníky do 2500 kg, záchranné vrtulníky do 6000 kg, self-spouštění motorové kluzáky, kluzáky, ultralehká letadla a volné balóny. Více informací na Fon: 02381/32706.

Nejbližší mezinárodní letiště je Düsseldorf.